BRE Logo

Patogus būdas
investuoti į komercinį NT

III akcijų siūlymo etapas tęsis iki 2018 m. gruodžio 13 d.

Taip pat akcijų galite įsigyti Nasdaq Vilnius biržoje.

Valdomas turtas

58M €

Turto vertė 2018 m.
rugsėjo 30 d.

Patrauklus portfelis

80%

Valdomų NT objektų pagal turto vertę yra centrinėje Vilniaus dalyje

Investicija nuo

1307 €

Tokia yra minimali suma perkant akcijas trečiojo platinimo etapo metu

Akcijų siūlymo prezentacija investuotojams

„INVL Baltic Real Estate“ yra Nasdaq Vilnius biržoje kotiruojama įmonė

Akcijų platinimas vyksta trimis etapais ir iš viso iki gruodžio 13 dienos investuotojams bus pasiūlyta įsigyti iki 22 proc. arba 2,893 mln. bendrovės akcijų, priklausančių bendrovei „Invalda INVL“. Trečiasis akcijų siūlymo etapas vyks nuo 2018 m. lapkričio 2 d. iki 2018 m. gruodžio 13 d. Atkreipiame dėmesį, kad viešam akcijų siūlymui yra parengtas ir Lietuvos banko patvirtintas prospektas ir prospekto priedai, kuriuos rasite ČIA.

Mūsų valdomi pastatai

80 proc. „INVL Baltic Real Estate“ valdomų objektų pagal turto vertę yra centrinėje Vilniaus miesto dalyje, jų užimtumas 2018 m. rugsėjo pabaigoje siekė nuo 69 iki 98 proc.

„Vilniaus vartai“
Biurų pastatas Vilniaus centre
IBC verslo centras

Daugiau informacijos apie „INVL Baltic Real Estate“ rasite čia.

Investavimo rizikos ir kita informacija investuotojams

Praeities rezultatai, tik parodo Bendrovės akcijų vertės pokyčius per buvusį laikotarpį, tačiau negarantuoja ateities rezultatų.

Investicijos į Bendrovės akcijas yra susijusios su investicine rizika. Bendrovės akcijų vertė gali ir kilti, ir kristi, Jūs galite atgauti mažiau nei investavote ar net prarasti visas investuotas lėšas. Bendrovė ir jos valdymo įmonė negarantuoja investicijų pelningumo. Praeities rezultatai parodo tik bendrovės akcijų vertės pokyčius per buvusį laikotarpį. Bendrovės akcijų naujausias vertes galite rasti puslapyje www.invlbalticrealestate.com.

Bendrovė yra kolektyvinio investavimo subjektas, veikiantis kaip uždaro tipo investicinė bendrovė. Investuotojo teisė pareikalauti išpirkti jam priklausančias Bendrovės akcijas yra apribota. Investuojant į Bendrovės akcijas yra taikomi Bendrovės įstatuose numatyti mokesčiai ir atskaitymai, su kuriais galite susipažinti www.invlbalticrealestate.com.

Prieš priimdami sprendimą investuoti, turite patys ar padedami investicijų konsultantų įvertinti Bendrovės investavimo strategiją, taikomus mokesčius, visas su investavimu susijusias rizikas bei atidžiai perskaityti viešo siūlymo prospektą, Bendrovės įstatus ir pagrindinės informacijos investuotojams dokumentą. Su šiais dokumentais galite susipažinti puslapyje www.invlbalticrealestate.com.

Visa išdėstyta informacija yra reklaminio – informacinio pobūdžio ir negali būti interpretuojama kaip rekomendacija, pasiūlymas ar kvietimas investuoti į Bendrovės akcijas. Bendrovė nėra atsakinga už bet kokius trečiųjų asmenų sprendimus, priimtus vadovaujantis tik šiame pristatyme pateikta informacija, ir neprisiima atsakomybės už išlaidas, tiesioginius ir netiesioginius nuostolius, patirtus pasinaudojus tik šia informacija. Pateikiama informacija negali būti jokio vėliau sudaryto sandorio pagrindas. Nors šios reklaminio pobūdžio informacijos turinys yra pagrįstas šaltiniais, kurie yra laikomi patikimais, bendrovė nėra atsakinga už šios informacijos netikslumus, pasikeitimus, taip pat ir nuostolius, kurių gali atsirasti, kai investicijos grindžiamos šia informacija.

Leiskite su jumis susisiekti


Tel. 8 700 55959, el. paštas bre@invl.com

Gaukite prezentaciją

Error

Užklausa išsiųsta sėkmingai.

Mūsų darbuotojas susisieks artimu metu.

Error

Pasitikrinkite el. paštą.

Netrukus gausite prezentaciją.

Error

Įvyko klaida.

Pabandykite dar kartą arba susisiekite su mumis el. paštu alio@invl.com