„INVL Baltic Real Estate“ pasirašė pardavimo sutartį dėl jai priklausančio verslo centro „Vilniaus vartai“ dalies

Investicijų į nekilnojamąjį turtą bendrovė „INVL Baltic Real Estate“ pasirašė pardavimo sutartį dėl jai priklausančio verslo centro „Vilniaus vartai“ dalies, kurią ketina įsigyti „Eastnine Lithuania“ valdoma įmonė „Tvarus projektas“. Sandorį planuojama užbaigti iki rugsėjo pabaigos.
 
Vertinama, kad jo teigiama įtaka „INVL Baltic Real Estate“ pelnui 2020 m. sieks 4,4 mln. eurų, o bendrovės grynųjų aktyvų vertei (GAV) vienai akcijai – 0,33 euro. 2020 m. birželio pabaigoje „INVL Baltic Real Estate“ GAV akcijai buvo 1,87 euro.
 
Sostinės Gynėjų gatvėje esančio „Vilniaus vartų“ verslo centro nuomai skirtas plotas siekia 7,2 tūkst. kv. metrų, o jo užimtumas 2020 m. viduryje buvo 95 proc.
 
Nuo savo įsteigimo (2016 m. gruodžio 22 dienos) „INVL Baltic Real Estate“ yra aukščiausią stabilią grąžą uždirbantis nekilnojamojo turto fondas Baltijos šalyse, prieinamas mažmeniniams investuotojams. Fondas veikia kaip uždaro tipo investicinė bendrovė (UTIB). Bendrovės valdymą perėmė viena pirmaujančių turto valdymo bendrovių šalyje „INVL Asset Management“. UTIB statusu bendrovė veiks iki 2046 metų su galimybe šį terminą pratęsti dar 20 metų.

Grįžti į naujienų sąrašą