INVL Logo

Skelbiama INVL Baltic Real Estate grynųjų aktyvų vertė...

Atsižvelgiant į „INVL Baltic Real Estate“ (toliau – „Bendrovė“) įstatų XII skyrių „Bendrovės turto vertinimas ir Grynųjų aktyvų vertės skaičiavimas“, skelbiama Bendrovės grynųjų aktyvų vertė, kuri 2021 m. rugsėjo 30..

Daugiau

INVL Baltic Real Estate 2021 m. devynių mėnesių...

2021 metų 9 mėnesių INVL Baltic Real Estate įmonių grupės neaudituotas konsoliduotas grynasis pelnas siekia 1,14 mln. eurų, o pajamos – 1,959 mln. eurų (2020 metų 9 mėnesių konsoliduotas grynasis pelnas 4,687..

Daugiau

„INVL Baltic Real Estate“ grynasis pelnas per tris šių...

Investicijų į nekilnojamąjį turtą bendrovės „INVL Baltic Real Estate“ konsoliduotas grynasis pelnas per šių metų tris ketvirčius siekė 1,14 mln. eurų ir buvo 76 proc. mažesnis, lyginant su atitinkamu 2020..

Daugiau

INVL Baltic Real Estate pasirašė priėmimo – perdavimo...

Kaip informavo „INVL Baltic Real Estate” (toliau – „Bendrovė”), 2021 m. rugsėjo 24 d. buvo sudaryta nekilnojamojo turto pirkimo – pardavimo sutartis su VĮ „Turto bankas“ dėl patalpų su žemės..

Daugiau

„INVL Baltic Real Estate“ už 2,4 mln. eurų įsigijo...

Šiandien, rugsėjo 24d., investicijų į nekilnojamąjį turtą bendrovė „INVL Baltic Real Estate“ su VĮ „Turto bankas“ už 2,4 mln. eurų pasirašė sutartį dėl patalpų su žemės sklypo dalimi, esančių Vilniaus..

Daugiau

„INVL Baltic Real Estate“ įsigijo Vilniaus g. 37-4,...

„INVL Baltic Real Estate” (toliau – „Bendrovė”) informuoja, kad 2021 m. rugsėjo 24 d. buvo sudaryta nekilnojamojo turto pirkimo – pardavimo sutartis su VĮ „Turto bankas“ dėl patalpų su žemės sklypo dalimi, esančių Vilniaus..

Daugiau

INVL Baltic Real Estate laimėjo VĮ „Turto bankas“...

2021 m. rugpjūčio 26 d. „INVL Baltic Real Estate” (toliau – „Bendrovė“), laimėjo VĮ „Turto bankas“ organizuotą aukcioną dėl patalpų su žemės sklypo dalimi, esančių Vilniaus g. 37-4, Vilnius, Vilniaus..

Daugiau

Skelbiama INVL Baltic Real Estate grynųjų aktyvų vertė...

Atsižvelgiant į „INVL Baltic Real Estate“ (toliau – „Bendrovė“) įstatų XII skyrių „Bendrovės turto vertinimas ir Grynųjų aktyvų vertės skaičiavimas“, skelbiama Bendrovės grynųjų aktyvų vertė, kuri 2021 m. birželio 30..

Daugiau

INVL Baltic Real Estate 2021 m. šešių mėnesių tarpinė...

2021 metų 6 mėnesių INVL Baltic Real Estate (toliau – „Bendrovė“) įmonių grupės neaudituotas konsoliduotas grynasis pelnas siekia 0,75 mln. eurų, o pajamos 1,24 mln. eurų (2020 metų 6 mėnesių konsoliduotas..

Daugiau