INVL Logo

Objektai

Biurų pastatas Vilniaus centre

Verslo centras, įsikūręs vienoje judriausių Vilniaus senamiesčio vietų tarp Vilniaus, Pamėnkalnio, Islandijos ir Palangos gatvių. Vilniaus senamiestis – viena iš svarbiausių miesto bei jo centro sudėtinių dalių, seniausioji Vilniaus miesto dalis, esanti kairiajame Neries krante. Senamiesčio teritorija – saugoma ir tvarkoma pagal specialiuosius paveldo saugos reikalavimus, palaikomas smulkusis verslas ir gyvenamoji funkcija. Teritorijoje yra uždara, saugoma automobilių aikštelė ir požeminis garažas, patogus susisiekimas visuomeniniu transportu. Verslo centre veikia 2 200 kv. m ploto Talent Garden bendradarbystės erdvė. Šalia – Radvilų rūmai, Mokytojų namai, Lietuvos technikos biblioteka, šv. Kotrynos bažnyčia ir kiti kultūros objektai, kavinės, restoranai.

Dėl nuomos galimybių kreipkitės tel. + 370 616 86910, el. paštu: rent@invl.com.

 

Pagrindiniai duomenys:
Bendras plotas – 10 000 kv. m.
Nuomojamas plotas – 6 900 kv. m.
Žemės sklypo plotas – 0,49 ha
Turto rinkos vertė 2023 m. gruodžio pab. – 17,5 mln. eurų
Užimtumas 2023 m. gruodžio pab. – 91 proc.
Pagrindiniai nuomininkai: Talent Garden Vilnius, TransferGo, AB Telia LT, Uncle Sam’s.
Adresas Palangos g. 4/Vilniaus g. 33, Vilniuje.
Valdymas – SUTNTIB „INVL Baltic Real Estate“.

 

„Žygio verslo centras”

Tai geltonų plytų autentiškos XIX a. architektūros renovuotas biurų pastatas, puikiai pritaikytas modernaus biuro veiklai. Pastatas yra Šiaurės miestelyje – strategiškai patrauklioje, judrioje Vilniaus dalyje, lengvai pasiekiamoje tiek automobiliu, tiek viešuoju transportu.

Šalia įsikūrę prekybos bei verslo centrai, bankai, Valstybinė mokesčių inspekcija, Sodra, Darbo birža, medicinos klinikos, įvairias verslo paslaugas teikiančios įmonės, pritraukiančios didelius žmonių srautus. Netoliese veikia keturi dideli prekybos centrai: „Domus galerija“, „Parkas“, „Hyper Rimi“, „Banginis-Senukai“. Atstumas iki Vilniaus miesto centro siekia apie 3,5 km. Šalia pastato įrengta uždara 70 vietų automobilių stovėjimo aikštelė.

Dėl nuomos galimybių kreipkitės tel. + 370 616 86910, el. paštu: rent@invl.com.

Pagrindiniai duomenys:
Bendras plotas – 3 300 kv. m.
Nuomojamas plotas – 2 900 kv. m.
Žemės sklypo plotas – 0,4 ha
Turto rinkos vertė 2023 m. gruodžio pab. – 3,9 mln. eurų
Užimtumas 2023 m. gruodžio pab. – 100 proc.
Pagrindiniai nuomininkai: mokykla „Žiniukas“, UAB „Innoforce“.
Adresas Žygio g. 97a, Vilnius.
Valdymas – SUTNTIB „INVL Baltic Real Estate“.

 

Pastatas Vilniaus g. 37, Vilnius

Pastatas yra išsidėstęs prestižinėje Vilniaus miesto dalyje, Senamiesčio seniūnijoje. Ji yra viena iš svarbiausių miesto bei jo centro sudėtinių dalių, esanti kairiajame Neries krante. Nekilnojamo turto objektas yra netoli Gedimino prospekto, kuri laikoma bene prestižiškiausia gatve Vilniaus mieste. Pastato aplinkoje dominuoja
miesto centrui būdingos architektūros senesnės statybos pastatai, kuriuose įrengtos įvairios komercinės patalpos, viešbučiai, gausu kavinių, restoranų bei kitų pramogų ir lankytinų vietų.
Šiuo metu yra nuomojama pastate esanti kavinė, kitos patalpos nėra nuomojamos ir yra ruošiamas rekonstrukcijos projektas. Įgyvendinus šį projektą pastatas bus pritaikytas komercinei bei maitinimo paslaugų veiklai.

Pagrindiniai duomenys:

Bendras plotas – 2 000 kv. m.

Nuomojamas plotas – 260 kv. m.
Žemės sklypo plotas – 0,16 ha.

Turto rinkos vertė 2023 m. gruodžio pab. –  6,1 mln. eurų

Užimtumas 2023 m. gruodžio pab. – 100 proc.*
Adresas Vilniaus g. 37, Vilniuje.
Valdymas – SUTNTIB „INVL Baltic Real Estate“.

*Išnuomotas 257 kv. m nuomai tinkamas pastato plotas, kitas nuomotinas pastato plotas yra rekonstruojamas

Pramogų banko pastatas

Pastatas yra patrauklioje ir patogioje Vilniaus miesto vietoje – Naujamiesčio ir Senamiesčio seniūnijų sandūroje. Jis yra apie 200 metrų nutolęs nuo komerciškai itin patrauklaus Gedimino prospekto, kuris sutraukia didelius pėsčiųjų srautus bei palei kurį įsikūrę gausybė komercinių objektų. Pastatas yra kultūros paveldo objektas, kuriame anksčiau veikė „Pergalės“ kino teatras. Kino teatras pastatytas 1951 m. pagal Giovanni Ripa-Angioletto patobulintą tipinį projektą, su erdviu neoklasicistiniu interjeru. Objekto požeminiame parkinge ir šalia esančioje aikštelėje iš viso yra 50 parkavimo vietų, kas yra didelis skaičius centrinėje Vilniaus miesto dalyje. Bendrovė pastatą įsigijo 2023 m. birželio mėnesį. Šiuo metu čia veikia Nesės kazino, vykdomos kitos komercinės veiklos. Bendrovė pradėjo ruošti pastato atnaujinimo projektą, ateityje siekdama kuo geriau patenkinti potencialių nuomininkų poreikius.

 

 

Pagrindiniai duomenys:
Bendras plotas – 4 100 kv. m.
Nuomojamas plotas – 3 000 kv. m.
Žemės sklypo plotas – 0,24 ha.
Turto rinkos vertė 2023 m. gruodžio pab. – 4,2 mln. eurų
Užimtumas 2023 m. gruodžio pab. – 85 proc.
Adresas A. Stulginskio g. 8, Vilniuje
Valdymas – SUTNTIB „INVL Baltic Real Estate“.

 

 

 

Kompleksas „Dommo business park”

„Dommo business park“ gamybos, sandėliavimo ir biuro patalpų kompleksas Latvijoje yra įsikūręs strategiškai geroje vietoje, šalia kelio į Jelgavą, priešais sankryžą su Jūrmalos – Talino aplinkkeliu. Nuo centro iki Rygos centro ir oro uosto yra 13 km, jūrų uosto – 16 km. Teritorija tinka logistikos centrams vystyti.

Pagrindiniai duomenys:
Bendras plotas – 12 800 kv. m.
Nuomojamas plotas – 12 800 kv. m.
Žemės sklypo plotas – 54,8 ha
Turto rinkos vertė 2023 m. gruodžio pab. – 10,3 mln. eurų
Užimtumas 2023 m. gruodžio pab. – 100 proc.
Pagrindiniai nuomininkai: SIA „Bohnenkamp“, SIA „Tente“, SIA „Rewico Baltikum“, SIA „Inservis“.
Adresas Stūnyši, Olaines rajonas, Latvija
Valdymas – turtas priklauso SIA „DOMMO grupa“ ir SIA „DOMMO biznesa parks“, SUTNTIB „INVL Baltic Real Estate“ priklauso 100 proc. SIA „DOMMO grupa“ akcijų.

Daugiau informacijos dėl nuomos:
SUTNTIB „INVL Baltic Real Estate“
Gynėjų g. 14, LT-01109, Vilnius
Telefonas: + 370 616 86910
El. paštas: rent@invl.com