INVL Logo

„INVL Baltic Real Estate“ pasirašė akcijų pirkimo – pardavimo sutartį

„INVL Baltic Real Estate” (toliau – „Bendrovė”) informuoja, kad 2023 m. birželio 26 d. buvo sudaryta akcijų pirkimo – pardavimo sutartis su UAB „Nesė Group” dėl UAB „Pramogų bankas”, juridinio asmens kodas 30004466 (toliau – „Pramogų bankas“), 100 proc. akcijų įsigijimo. Pažymėtina, kad Pramogų bankui nuosavybės teise priklauso negyvenamoji patalpa – pramogų centras su svečių namais ir negyvenamoji patalpa – lošimo namai su barais, esantys adresu A. Stulginskio g. 8, Vilnius.

Pramogų banko akcijų įsigijimo kaina sudarys apie 7,5 proc. nuo Bendrovės turto, paskelbto 2023 m.  kovo 31 d. Sandorį planuojama finansuoti skolintomis lėšomis. Sandoris bus užbaigtas tik tuo atveju, jeigu bus įvykdytos visos akcijų pirkimo-pardavimo sutartyje nustatytos sąlygos ir Bendrovė sumokės įsigijimo kainą.

Įgyvendinus sandorį, apie tai bus pranešta atskirai, paskelbiat esmines sandorio detales, įskaitant galutinę įsigijimo kainą ir finansavimo šaltinius.

Papildoma informacija:

Investicijų į nekilnojamąjį turtą bendrovė „INVL Baltic Real Estate“ perka Pramogų banko pastatą Vilniuje. Bendrovė sutartį  dėl 100 proc. įmonės Pramogų bankas akcijų pirkimo su pramogų, maitinimo ir lošimo verslus valdančia „Nesė Group“ pasirašė šių metų birželio 26 dieną.

Sandorį planuojama galutinai užbaigti ir jo sumą paskelbti artimiausiu metu, šalims įvykdžius sutartyje numatytas sąlygas.

„Daugiau apie šį įsigijimo sandorį ir mūsų tolesnius planus paskelbsime užbaigę sandorį“, – teigia „INVL Baltic Real Estate“ valdančios bendrovės „INVL Asset Management“ nekilnojamojo turto fondo valdytojas Vytautas Bakšinskas.

Sostinės A. Stulginskio g. 8 įsikūrusio Pramogų banko bendras plotas sudaro 4,1 tūkst. kvadratinių metrų. Dabar čia veikia kazino, renginių organizavimo, naktinio klubo, apgyvendinimo ir administracines veiklas vykdančios įmonės. Istorinis pastatas, kuriame anksčiau veikė „Pergalės“ kino teatras, yra valstybės saugomas kultūros paveldo objektas.

„INVL Baltic Real Estate“ valdo nekilnojamąjį turtą Vilniuje ir Rygoje. Bendrovei priklauso biurų pastatai Lietuvos sostinės senamiestyje ir Šiaurės miestelyje, taip pat – 55 hektarų ploto logistikos ir industrijos parkas „Dommo Logistics and Industrial Park“ šalia greitkelio A8 ir Rygos aplinkkelio sankirtos A5.

Šiuo metu „INVL Baltic Real Estate“ valdomo turto plotas – 28 tūkst. kv. m., turto vertė šių metų kovo pabaigoje siekė 36,6 mln. eurų.

Apie „INVL Baltic Real Estate“

„INVL Baltic Real Estate“ valdo nekilnojamąjį turtą Vilniuje ir Rygoje: biurų pastatus Lietuvos sostinės senamiestyje Vilniaus gatvėje, Šiaurės miestelyje, taip pat 55 ha logistikos ir industrijos parką „Dommo Logistics and Industrial Park“ šalia greitkelio A8 ir Rygos aplinkkelio sankirtos A5. Bendrovės objektų užimtumas 2023 metų kovo pabaigoje siekė nuo 86 iki 100 proc.

„INVL Baltic Real Estate“ šiuo metu valdomo turto plotas yra 28 tūkst. kv. m., vertė – 36,6 mln. eurų.

Nuo bendrovės, kaip kolektyvinio investavimo subjekto, veiklos pradžios (2016 m. gruodžio 22 d.) „INVL Baltic Real Estate“ yra vienas didžiausią  stabilią grąžą uždirbančių Baltijos šalyse nekilnojamojo turto fondų, prieinamų mažmeniniams investuotojams. Fondas veikia kaip uždaro tipo investicinė bendrovė (UTIB). Bendrovę valdo Baltijos šalyse pirmaujanti investicijų valdymo ir gyvybės draudimo grupė INVL. UTIB statusu bendrovė veiks iki 2046 metų su galimybe šį terminą pratęsti dar 20 metų.

Asmuo, įgaliotas suteikti papildomą informaciją:
Valdymo įmonės Nekilnojamojo turto fondo valdytojas
Vytautas Bakšinskas
El.paštas vytautas.baksinskas@invl.com